Вверх
Дать отзыв

Блокчейн може сприяти боротьбі зі зміною клімату — ООН

Система сприяє скороченню шкідливих викидів.

1 мин на прочтение08 Июля 2021, 15:41
Фото:
Prostobank.ua Фото: Prostobank.ua
Поделиться:

Фахівці Програми ООН з довкілля (ЮНЕП) вважають, що блокчейн-технологія може відіграти важливу роль у боротьбі з кліматичною кризою. Про це повідомляють Новини ООН. 

Блокчейн-технологія — це прозорий і надійний спосіб обліку інвестицій в «зелені» проєкти, а також заходів, які країни вживають для скорочення шкідливих викидів.

Блокчейн може сприяти більш активному використанню поновлюваних джерел енергії, таких як вітер і сонце. Оскільки такі джерела за своєю природою непостійні та децентралізовані, технологія блокчейна може стати платформою для більш ефективного управління ними та створення нових ринків «чистої» енергетики.

«ООН має продовжувати експериментувати у сфері блокчейнів. Чим більше ми експериментуємо, тим більше ми дізнаємося про цю технологію», — вважає представник ЮНЕП Мінанг Ачарія.

Як відомо, блокчейн — це вид бази даних. З англійської назва перекладається як «ланцюжок блоків». У ній містяться записи про угоди або транзакції, причому видалити ці записи не можна, можна лише додати нові. У цьому основна відмінність блокчейна від звичайних баз даних.

Ще один важливий принцип технології блокчейна — відсутність єдиного контролера — система керується багатьма учасниками.

Нагадаємо, що вчені назвали доступний спосіб запобігання посухам.

Читайте GreenPost в Facebook. Подписывайтесь на нас в Telegram.