Догори
Дати відгук

«Жодних сертифікатів, жодної дискримінації»: у Києві продовжує працювати ресторан, котрий не дотримуються карантинних обмежень

Новина про те, що його оштрафували за це, стала гарною рекламою.

3 хв на прочитання26 Жовтня 2021, 19:45
Фото зі сторінки Nebos Фото зі сторінки Nebos
Поділитись:

Голова Комітету ВРУ з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування Михайло Радуцький повідомив про те, що за скаргою «небайдужих киян» було здійснено перевірку ресторану Nebos.

«Комісія провела перевірку закладу та виявила наступні порушення: відвідувачі та персонал пересуваються по закладу без масок, відсутнє маркування для дотримання соціальної дистанції у черзі, не виконується регулярне вологе прибирання приміщень, миття та дезінфекція поверхонь, не проводиться температурний скринінг відвідувачів та працівникам перед початком робочої зміни, столи розміщені ближче ніж 1,5 м та за ними розміщується більше 4 осіб. За результатом перевірки працівники поліції склали протокол про адміністративне правопорушення за частиною першою статті 43-3 Кодексу України про адміністративне правопорушення. Власнику закладу загрожує штраф від 17 тис грн до 170 тис грн», — розповів Михайло Радуцький і закликав усіх громадян також повідомляти до Нацполіції та Держспоживслужби про випадки порушень карантинних обмежень. Нардеп відзначив оперативну реакцію Нацполіції та Держспоживслужби на скаргу та висловив упевненість, що якщо так відпрацьовувати кожен сигнал, то дотримуватись правил карантину будуть набагато більш дисципліновано та ретельно.

Адвокат Дмитро Бузанов звернув увагу на те, що Михайло Радуцький на початку допису стверджує, що «у Києві оштрафований ресторан за порушення карантинних обмежень», а в кінці сам спростовує це твердження, додаючи, що «остаточне рішення за суддями».

«На цей момент жодного протоколу уповноважені особи цього закладу не отримали. Крім того, тиск на заклад із боку правоохоронців продовжується. Персонал був трохи переляканий, але «перевірку» пройшли», — запевняє юрист.

Він пообіцяв провести власну перевірку фактів та підстав для такого реагування з боку органів влади, щоб суд надав оцінку діям правоохоронців – «чи були вони в межах повноважень, чи трошки перевищені, а з боку працівників Дерпродспоживслужби, може, і зловживання службовим становищем, бо заклад зачинили та він втратив прибуток».

Тим часом прихильники та противники карантинних обмежень влаштували справжню війну відгуків на сторінках ресторану. Натомість кількість відвідувачів зросла: скандал, про який написали ЗМІ, став ефективною рекламою.

«Nebos на Майдані працює у звичайному режимі та працює згідно з Конституцією України, нею ми й керуємося»,запевняє засновник ресторану Максим Богданович.

Він розповідає, що пресинг на ресторан триває, але штрафу нема, і невідомо, що вирішить суд, якщо до нього взагалі дійде.

«Ми займаються своєю справою! Ми свої права знаємо твердо!» — упевнений Максим Богданович.

Також ми розповідали, що будь-яка дискримінація невакцинованих є неприпустимою і прямо порушує норми Конституції, заявила Денісова.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з розділу Здоров'я