«Це вже не ігри»: в РФ почали «воювати» з іграшковими танками НАТО

3 хв на прочитання03 Лютого 2023, 11:13
Іграшковий "Леопард"

У Держдумі побачили загрозу у дитячих танках.

Голова російського комітету з питань сім'ї, депутат Держдуми Ніна Останіна закликала заборонити продаж іграшок, які є військовою технікою країн НАТО. Про це повідомляють російські ЗМІ.

«Коли ми в дитинстві грались у війну, тоді були дерев'яні автомати, але я щось не пригадаю, щоби на них були фашистські хрести. Тому для мене це не що інше як елементи пропаганди техніки та ідеології тих країн. Я проти того, щоби такі іграшки продавалися нашим дітям», — сказала вона.

Останіна заявила, що продавати дитячі «Леопарди» та «Абрамси» можна тільки, якщо вони «спонукатимуть бажання їх знищити». Вона вважає, що виробники повинні зображувати символіку НАТО на іграшках таким чином, щоб у дітей виникало «бажання з ними розправитися за допомогою наших російських танків».

Її частково підтримав інший депутат Держдуми, єдинорос Олександр Козловський. Оскільки «хлопчаки завжди гратимуться у війну», він пропонує випустити для них радянські танчики. Козловський закликав наростити виробництво іграшкових радянських танків, але не забороняти НАТОвські. У магазинах має бути більше товарів у вигляді вітчизняної техніки, щоб дитині було чим перемагати, вважає депутат. Він зазначив, що зараз у Росії активно розвивається імпортозаміщення. На його думку, російським виробникам слід звернути увагу й на дитячі товари.

Проте перша заступниця голови комітету Держдуми з питань сім'ї, жінок та дітей Тетяна Буцька висловила кардинальну позицію та закликала «спалити всі ворожі іграшки».

«Діти мають знати, поважати та цінувати російську зброю — зброю перемоги, а не звикати до того, що німецькі й американські танки — це щось позитивне. Не повинно з дитинства виникати позитивні асоціації з тим, що збираються відправити на фронт проти наших солдатів наші вороги; це образ того, що несе смерть, а не позитивні емоції, хай у мініатюрі, в масштабі 1:43, але це є виховання. Виховання патріотизму чи його відсутність. Чим погані іграшки, що зображують наші танки — від легендарних Т-34 до Т-72, Т-90? Після таких моделей, які можна тримати в руках, старші діти сядуть і за комп'ютерні ігри, де гратимуть на боці наших недругів. Так відбувається. Здавалося б, ну і що, це ж гра. Але це моделювання ситуацій, розмивання орієнтирів. 

Зараз це вже не ігри. Ми не можемо дозволити собі ставитися до цього байдуже», — сказала вона.

Також ми розповідали, чи повинна Україна вирішувати питання деокупації грузинських земель: «Росія має засвоїти, де проходять її кордони».

Актуально

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Поділитись: