Догори
Дати відгук

Захистити суглоби від артриту допоможуть 5 звичайних фруктів

. Усього в 100 г цього продукту міститься 1162 мг калію!

2 хв на прочитання29 Вересня 2022, 22:15
Поділитись:

Біль у суглобах, набряки, порушена рухливість – від подібних симптомів страждають мільйони людей.

У такий спосіб проявляється артрит. Це захворювання сильно заважає вести звичний спосіб життя: людині може бути боляче ходити, згинати руки, ноги, інколи ж навіть просто перебувати в нерухомому стані.  Найчастіше чоловіки та жінки страждають або від ревматоїдного артриту (це аутоімунне захворювання, при якому відбувається ураження імунної системи), або від остеоартриту – у цьому випадку запалюється та руйнується хрящ, пише Pixel.

Навіть якщо вам вже діагностували це захворювання, то не варто панікувати: по-перше, при необхідності лікар призначить терапію, яка значно покращить якість життя. По-друге, ви можете полегшити самі неприємні симптоми. У цьому вам може допомогти дієта, яка, до речі, вважається чудовою профілактикою.

Так, щоб захистити суглоби від артриту, до раціону потрібно додати продукти, багаті калієм. Ця речовина є у деяких фруктах. Так, найбільше калію містять: яблука, дині, банани, абрикоси (у тому числі і курага), апельсини. Так, у 100 г банана міститься близько 358 мг калію, а в дині – 267. Абсолютним рекордсменом вважається курага. Усього в 100 г цього продукту міститься 1162 мг калію! Калій допомагає збалансувати надлишок натрію із солі, зменшуючи затримку рідини в організмі та сприяючи правильному розподілу кальцію в кістках та суглобах, – пояснив британському виданню Express доктор Клер Моррісон. Т

акий висновок вчені зробили після проведення дослідження — частина учасників із ревматоїдним артритом отримували добавки з калієм, інша частина групи була позбавлена ​​цього. Через 28 дослідники з’ясували: ті люди, які пили добавки, зазначили, що біль значно знизився, а загальне самопочуття покращало.

 

 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.