Догори
Дати відгук

За зрошення українських земель буде відповідати Мінагрополітики

А Держводагентство затверджуватиме правила та буде регулювати режими роботи водосховищ, водойм і використання водних ресурсів в умовах кліматичних змін і маловоддя

1 хв на прочитання09 Березня 2021, 16:19
За зрошення українських земель буде відповідати Мінагрополітики За зрошення українських земель буде відповідати Мінагрополітики
Поділитись:

Державне агентство водних ресурсів передасть відновленому Мінагрополітики функції зрошення та осушення земель. Про це повідомляє пресслужба Міндовкілля, якому підпорядковується Держводагентство.

Зазначається, що тепер Держводагентство позбудеться невластивих для нього функцій і стане орієнтованим на впровадження водної політики за інтегрованим принципом із застосуванням кліматично стійких підходів до управління водними ресурсами.

«Зрошення й осушення — функції, які є важливими для забезпечення продовольчої безпеки країни, перейдуть до Міністерства аграрної політики та продовольства України», — сказано у повідомленні.

За інформацією пресслужби, Держводагентство затверджуватиме правила і регулюватиме режими роботи водосховищ, водойм і використання водних ресурсів в умовах кліматичних змін і маловоддя. Для зменшення негативних наслідків повеней і управління ризиками затоплення агентство буде впроваджувати протипаводковий захист.

«Нарешті, водний менеджмент стане ефективним. Водна політика буде формуватися на принципах Водної рамкової директиви ЄС», — зазначили в Міндовкілля.

Тим часом під Києвом фермери вирощують капусту та руколу за унікальною технологією (відео).

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.