Догори
Дати відгук

Юрій Вітренко намагається звести рахунки із керівником «Нафтогазу» — журналісти

Вітренко в листі до Дениса Шмигаля вимагає негайного звільнення чинного керівника «Нафтогазу».

1 хв на прочитання16 Лютого 2021, 10:56
Юрій Вітренко вимагає звільнити чинне керівництво «Нафтогазу» Юрій Вітренко вимагає звільнити чинне керівництво «Нафтогазу»
Поділитись:

Тимчасово виконуючий обов'язки міністра енергетики України Юрій Вітренко написав листа прем'єр-міністру із вимогою звільнити чинного очільника НАК «Нафтогаз України» Андрія Коболєва. Текст листа оприлюднили журналісти LB.UA. 

«Міненерго пропонує невідкладно розглянути питання зміни керівництва АТ «НАК «Нафтогаз України», припинення контрактів з членами Наглядової ради АТ «НАК «Нафтогаз України» та проведення конкурсів на заміщення відповідних посад», — написав Юрій Вітренко в листі, принагідно «розписавшись» не лише за себе, але й за все профільне міністерство. 

Причина таких жорстких рішень, за словами Вітренка, — невиконання компанією затверджених урядом показників щодо видобутку газу. 

Тимчасовий очільник профільного міністерства також наголосив на тому, що під час ревізії фінансово-господарської діяльності «Нафтогаз України» за період від 1 жовтня 2018 року до 31 грудня 2019 року Держаудитслужба виявила порушення, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів на 75,5 млрд гривень. 

Тим часом позафракційний народний депутат Гео Лерос стверджує, що вже «люди президента» мстяться тим парламентарям, які не проголосували за призначення Юрія Вітренка очільником Міненерго. 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.