Догори
Дати відгук

Які смачні продукти здатні знизити тиск в домашніх умовах

Науковці виявили зв'язок між здоровою мікрофлорою кишківника та зниженням тиску

1 хв на прочитання21 Березня 2021, 23:30
Які смачні продукти здатні знизити тиск в домашніх умовах Які смачні продукти здатні знизити тиск в домашніх умовах
Поділитись:

Нове дослідження показало, що вживання кисломолочних продуктів дає антигіпертензивний ефект, тобто простими словами знижує високий тиск. До такого висновку прийшли вчені медики з Центру досліджень і розробок харчових продуктів в Соноре, Мексика. Повідомляє Journal of Dairy Science.

Мова, зокрема, йде про такі продукти як натуральний сир, йогурт, кефір, пахта, кисле молоко та ряжанка.

Кисломолочні продукти виготовляються шляхом ферментації молока. Вчені констатують, що хімічні речовини, що містяться в ферментованому молоці та продуктах з нього, сприяють зростанню здорових кишкових бактерій, і ця модуляція мікрофлори сприятливо впливає на кров'яний тиск.

«Кілька досліджень підтвердили наявність зв'язку між антигіпертензивним ефектом ферментованого молока та індукованим мікробним балансом. Кишкову мікробіоту покращують пробіотики, біоактивні пептиди й екзополісахариди, що містяться в кисломолочних продуктах», - заявила провідний автор проєкту доктор Белінда Вальєхо-Кордова.

Вона нагадала, що високий артеріальний тиск є фактором ризику розвитку серцево-судинних захворювань і однією з головних причин смерті в усьому світі. Тим часом молочнокислі бактерії й органічні білки, що містяться в деяких ферментованих молочних продуктах, є доступним засобом оздоровлення кишкової флори, що забезпечує зниження тиску.

Раніше ми розповідали, чому в Україні почалася третя хвиля епідемії COVID-19.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з розділу Здоров'я