Догори
Дати відгук

Які продукти найкраще зміцнюють імунітет

Британські медики стверджують, що весь секрет в яскравості кольору натуральної їжі

1 хв на прочитання13 Січня 2021, 06:30
Поділитись:

Експерти рекомендують вживати яскраву за кольором їжу для того, щоб зміцнити імунітет. Повідомляє The Daily Mail.

Наприклад, налягати на котлети з нуту, фенхель, а також місо-суп з баклажанів. Хоча наш імунітет еволюціонував для боротьби з найнебезпечнішими інфекціями, занадто мало людей усвідомлює, що основною функцією імунної системи є знищення ракових клітин ще до початку їх неконтрольованого ділення.

А для цього потрібно боротися з хронічними запаленнями. Величезну увага слід приділяти їжі. Звичайно, гени відіграють велику роль, але найбільш важливим фактором є дієта. Чим більш обмежений раціон, чим менше в ньому клітковини, тим менш різноманітними є кишкові бактерії, від яких залежить робота імунітету. Вкрай важливо приділяти особливу увагу фруктам, овочам та зелені яскравих кольорів. Вибирайте ті продукти, які мають яскраве забарвлення.

До них можна віднести моркву та буряк, баклажани та редьку, зелень, цитрусові, а також численні ягоди. Всі ці продукти є частиною збалансованої дієти, мають клітковину, містять цілий коктейль з мінералів і вітамінів й всі вони живлять мікробіом кишківника. А його нормальне функціонування впливає не тільки на роботу імунітету. Наприклад, мікробіом сприяє здоровому виробництву серотоніну, а цей гормон потрібен людині для здорового сну.  

Раніше ми розповідали, як впливає повна відмова від алкоголю на здоров'я людини.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з розділу Здоров'я