Догори
Дати відгук

Лікар пояснив, які продукти знищують шлунок та кишківник

Німецький терапевт попереджає, що вони можуть спричинити навіть рак.

1 хв на прочитання22 Січня 2021, 07:45
Поділитись:

Відомий німецький терапевт Томас Фрілінг вказав на продукти, які вкрай негативно позначаються на стані кишківника та його бактеріальної флори, повідомляє видання Focus (Німеччина).
Перераховуючи їх, він закликав виключити з повсякденного харчування різні ковбаси, особливо копчені. За словами Фрілінга, ці продукти «визнані канцерогенами й значно збільшують ризик розвитку раку кишківника».
В цілому, каже лікар, кишківник «отруює» велика кількість червоного м'яса в раціоні. Він заявив про необхідність його вживання в кількості не більше 500 г на тиждень.
Також шкодять кишковому тракту високі дози цукру. Медик із Німеччини попередив, що вони сприяють зростанню рівня шкідливих бактерій, які витісняють корисні.
Крім того, «отруйними» продуктами є ті, в яких є «погані жири». Лікар рекомендує не використовувати маргарин і мінімізувати споживання майонезу. Їх перероблення робить навантаження на кишківник небезпечно високим, зазначив фахівець.
«Кращим продуктом для слизової оболонки кишківника є клітковина, яка міститься у бобових і овочах, а також банани, риба, картопля в мундирі та чорний хліб», — поділився німецький терапевт.

Раніше ми розповідали, як веганська дієта впливає на здоров'я дітей.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з розділу Здоров'я