Субота, 31 Жовтня 2020
Догори
Дати відгук

Які ковдри вбережуть від безсоння та депресії

Лікарі знайшли відповідь

1 хв на прочитання24 Вересня 2020, 20:58
Поділитись:

Згідно з результатами дослідження шведських психіатрів жертвам безсоння, спровокованого психічними розладами, допоможуть важкі ковдри. Про це повідомляє Journal of Clinical Sleep Medicine.

Медики з'ясували, що якщо пацієнти з депресіями й тривожними розладами замість звичайної ковдри вибирають більш важку, то вони краще сплять ночами й навіть проявляють менше пов'язаних з розладами симптомів в денний час.

Важкими називають ковдри, виконані з додаванням спеціальних обтяжуючих матеріалів. Вони створюють відчуття додаткового тиску на тіло. У такі ковдри можуть вставляти скляні або пластикові деталі, металеві ланцюжки та тому подібні наповнювачі. Дослідники не раз доходили висновку, що у важких ковдр є істотні переваги для фізіологічного та особливо психологічного здоров'я.

У всіх учасників експерименту було клінічно діагностоване безсоння, що тривало не менше двох місяців. Також кожен страждав від великих депресивних розладів, біполярного розладу, генералізованого тривожного розладу. У частини пацієнтів був синдром дефіциту уваги з гіперактивністю. Й всім ним важкі ковдри допомогли.  

Нагадаємо, лікар розповів в які години треба спати восени, щоб не захворіти на ГРВІ.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.