Догори
Дати відгук

Причина раку навіть у здорової людини — онколог

Одна з причин онкології — гостре фізичне й емоційне виснаження.

2 хв на прочитання04 Червня 2021, 23:52
Рак Рак
Поділитись:

Ігнорування базових потреб організму може призвести до виникнення небезпечних захворювань. У цьому переконаний лікар-онколог і хірург Іван Карасьов.

До базових потреб фахівець відносить сон (причому не менше восьми годин), кілька прийомів їжі за день з урахуванням нормального сніданку (але не просто бутерброд перед роботою), щоденна фізична активність (не менше 10 тис. кроків), а також прогулянки на свіжому повітрі. Про це Карасьов написав на своїй сторінці в Instagram.

Одна з причин онкології — гостре фізичне й емоційне виснаження, попередив лікар.  Є декілька ефективних правил для відновлення.

За його словами, перше, що необхідно запам’ятати: вихідні — це не час для роботи. Онколог підкреслив, що часом люди недооцінюють це правило і вважають, що можна трохи попрацювати у вихідні.

«Постійні думки про роботу не дають змоги повноцінно відпочити. Навіть лежачи без руху, ви не зможете відпочити», — попереджає медик.

Крім того, він порекомендував контролювати раціон навіть у вихідні. «Обирайте смаколики усвідомлено та стежте за балансом, — написав він, — тоді до кінця вихідних будете відчувати легкість».

Спати у вихідні по 12 годин на добу — погана ідея.

«Пересип шкідливий для здоров’я не менше, ніж брак сну, — звернув увагу експерт. — Оптимальний спосіб компенсувати буденний недосип — додати до сну у вихідні 1–2 години».

За словами Карасьова, «чистота навколо також піднімає настрій, підвищує емоційний фон, дає відчуття затишку та безпеки». Лікар додав, що однієї-двох годин для підтримки затишку та чистоти — «більш ніж достатньо».

До слова, лікарі розповіли як зробити, аби тіло гарно пахло. 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.