Догори
Дати відгук

Як зміниться життя після епідемії COVID-19: передрік Білл Гейтс

2 хв на прочитання03 Грудня 2020, 07:30
Поділитись:

Засновник Microsoft, Білл Гейтс дав прогнози про зміни у світі після закінчення пандемії COVID-19. Про це мільярдер розповів у своєму блозі The Gates Notes.

"Ми з доктором Фаучі (Ентоні Фаучі, директор Націнституту алергії та інфекційних захворювань США, головний інфекціоніст країни - ред.) оптимістичні щодо того, що вакцина покладе кінець пандемії в якийсь момент в найближчому майбутньому. Я підозрюю, що деякі зі спостережуваних нами тенденцій диджиталізації — особливо в області онлайн-навчання, телемедицини та віддаленої роботи — стануть постійною частиною нашого життя", - зазначив він.

Такі технології, як відеоконференцзв'язок, роблять віддалену роботу більш життєздатною, ніж коли-небудь раніше, розповів Гейтс. Таким чином він прогнозує, що кількість ділових поїздок у посткоронавірусному світі скоротиться більш ніж на 50%, а час в офісах скоротиться щонайменше на 30%.

Гейтс каже, що онлайн-зустрічі та інтернет-заходи стануть нормою. Це торкнеться не тільки ділових зустрічей, але і навчання, відвідування лікаря тощо. Позаяк чимало аспектів життя будуть перенесені у віртуальний світ, технології та програмне забезпечення для цих цілей стануть розвиватися значно швидше.

Компаніям вже не будуть потрібні великі офіси, оскільки більшість робочих моментів будуть вирішуватися віддалено. У підсумку офіси стануть більш універсальними, а це, своєю чергою, вплине на ринок нерухомості. Не буде необхідності жити у великих містах через роботу, оскільки працювати можна буде віддалено. Люди стануть більше спілкуватися з близькими та друзями, в той час, як контакти з колегами підуть на спад.

Попри свої попередження про майбутні пандемії, Гейтс сподівається, що людство отримає деякі уроки з неправильного поводження з COVID, які можуть допомогти людям уникнути повторення такого явища. Так мільярдер припустив, що наступна хвороба буде "менш руйнівною", тому що світ "відпрацює" свою реакцію на неї.

Тим часом харківські науковці винайшли пристрій, який перетворює воду на антисептик, що вбиває COVID (фото, відео). 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.