Догори
Дати відгук

Які ТОП-5 найпопулярніших українських гадань

В українців є 12 днів святок для традиційних ворожінь

2 хв на прочитання06 Січня 2021, 22:49
Поділитись:

З 6 січня починаються святки, які тривають аж до 19 січня, тобто до Водохреща. В ці дні наші пращури традиційно гадали на своє майбутнє та вдачу. Вважається, що з 6 січня відкриваються енергетичні потоки, які дають побачити прийдешнє. Саме тому, ритуали, проведені в цей вечір, здавна вважаються найбільш правдивими.

Ворожіння на рисової крупи
Візьміть склянку, наповніть її до половини рисом, потім накрийте рукою і поставте питання або загадайте бажання. Під час ритуалу потрібно вимовляти слова: "Вкажи мені доля-доленька, чого ж мені чекати: поганого чи хорошого?". Після різко переверніть склянку, щоб зерна висипалися на стіл. Зачерпніть в жменю рису і перерахуйте зерна: непарна кількість означає невдачу, а парна — ваше бажання здійсниться, а відповідь на питання буде на вашу користь.

Гадання на рушнику
Вивісите в ніч з 6 на 7 січня білий рушник за вікно і промовте: "Суджений мій довгоочікуваний, ряджений, приходь в цю ніч до мене вмиватися та витиратися". Якщо вранці рушник буде мокрим або вологим, то це говорить, що в цьому році дівчина стане нареченою, а сухе рушник — рік "в дівках ходити".

Ворожіння по рукавиці
Візьміть рукавичку і вийдіть на вулицю. Потім підкиньте її та дивіться, як впала. Якщо великий палець буде зверху, то це говорить, що цього року ви зустрінете судженого, якщо ж великий палець виявиться внизу, то знайомства не буде.

Ворожіння на ім'я нареченого
Увечері 6 січня потрібно вийти на вулицю і запитати ім'я першу зустрічну людину протилежної статі. Саме так зватимуть вашого судженого.

Ворожіння на свічці
Переодягніться у все чисте, вмийтеся, поставте нову білу свічку на дерев'яну підставку (будь-яку). При цьому постійно думайте про своє бажання або питання. Після цього запаліть свічку і дивіться на палке полум'я — якщо воно рівне, то ваше життя буде спокійним. А нерівне полум'я говорить, що життя буде вдалим, але з пригодами. Жовтий колір полум'я — велика радість, червоно-жовтий — прибуток. Якщо свічка коптить, то це до неприємних новин.

За матеріалами vseprivoroty.

Раніше ми розповідали, яке свято відзначає Європа в день православного Різдва: традиції.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.