Догори
Дати відгук

Як схуднути без відмови від солодкого: 4 правила від дієтологів

Навіть із захопленням солодкими частуваннями можна домогтися бажаного результату.

1 хв на прочитання18 Червня 2024, 06:50
Як схуднути Правила від дієтологів Здорове схуднення Як схуднути Правила від дієтологів Здорове схуднення
Поділитись:

Навіть ті, хто пристрасно любить солодке, можуть успішно схуднути, не відмовляючись від цього задоволення. Дієтологи стверджують, що можна досягти бажаних результатів і позбутися зайвих кілограмів у разі дотримання певних правил.

Фахівці зі здорового харчування запропонували чотири простих правила, які допоможуть скинути вагу, зберігаючи радість від солодкого задоволення.

Перше правило дозволяє насолоджуватися десертом щодня, але в помірній кількості — достатньо одних солодких ласощів. Наприклад, можна дозволити собі шоколадку в компанії з ранковою кавою — це цілком допустимо. 

Варто відмовитися від жирної їжі й віддати перевагу корисним овочам, навіть якщо це заморожена суміш, — вона принесе більше користі, ніж картопляні скибочки. Хоча алкоголь бажано виключити з раціону, повна заборона може викликати протилежний ефект. 

Третє правило пропонує утриматися від алкоголю до четверга та обмежити себе однією-двома порціями у вихідні, враховуючи їхню калорійність. 

Дієтологи також радять обмежити вживання кави, обмежившись одним капучино або лате на день. Додавання молока в напій може значно збільшити його калорійність.

Більше новин читайте на GreenPost.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.