Догори
Дати відгук

Як рятуватись від ранньої сивини та методи профілактики

Постійні стреси або сильні нервові потрясіння також провокують сивину.

1 хв на прочитання02 Березня 2023, 13:34
Поділитись:

Сивину можна зустріти не лише у людей у ​​віці, а й у молодих. Посивіння відбувається через нестачу меланіну. Це пігмент, який відповідає за колір шкіри та волосся. Пігментні клітини волосяних фолікулів припиняють виробляти пігмент меланін, внаслідок чого у стрижні волосся замість нього накопичується повітря.

Чому виникає дефіцит пігменту? Причини можуть бути різні. Деякі фахівці пов'язують ранню появу сивого волосся з недокрів'ям, нестачею в організмі вітамінів і мінералів, різними патологіями нервової та імунної систем.

Також певний вплив має ультрафіолетове випромінювання (солярій засмага на активному сонці).

Нерідко причиною ранньої сивини стає несприятлива екологічна обстановка в районі постійного проживання людини. Постійні стреси або сильні нервові потрясіння також провокують сивину. Також впливає і чинник спадковості.

Раптове посивіння найчастіше відбувається через порушення у роботі щитоподібної залози і, як наслідок, гормонального збою в організмі.

Передбачати заздалегідь появу сивого волосся, як і повернути йому природний колір без хімічного впливу за допомогою фарбування неможливо.

Для профілактики ранньої сивини підходять ті ж методи, які ми використовуємо для запобігання передчасному старінню організму в цілому. До них належить здоровий спосіб життя, збалансоване харчування, відмова від шкідливих звичок.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.