Догори
Дати відгук

Як правильно лікувати COVID-10 вдома, пояснив лікар Комаровський (відео)

1 хв на прочитання19 Листопада 2020, 22:37
Поділитись:

Відомий український педіатр Євген Комаровський розповів, як слід лікувати вірусні інфекції. Про це йдеться в його відеоблозі на Youtube.

Комаровський зазначив, що існує вкрай обмежена кількість противірусних препаратів. Як приклад він навів ті, що діють на вірус грипу, герпесу, ВІЛ і гепатиту С. Препарату проти коронавірусної інфекції, нагадує лікар, як і раніше немає.

"Таким чином, якщо ми маємо вірусну інфекцію, яку неможливо лікувати етіотропно (придушити, знищити збудника), в такій ситуації наше головне завдання — допомогти організму самостійно впоратися з цією інфекцією", - пояснив він.

Людський організм, за словами Комаровського, в більшості випадків здатний самостійно впоратися з багатьма вірусними та бактеріальними інфекціями. Експерт також підкреслив, що діти не потребують великої кількості ліків.

"Лікувати — це не синонім "давати ліки". Лікувати — це створити нормальні умови. Тому перестаньте психувати, нервувати, придумувати нікому не потрібні ліки, ставити на собі експерименти. Забудьте про всі ці методи лікування у вигляді банок, гірчичників, парити ноги, дихати окропом. Заспокойтеся, одягніться тепліше, температура 18-20, вологість 40-60%, провітрювання, постійне пиття, зволоження носових входів сольовими краплями. Відчуваєте задишку, важко дихати — звертаємося до лікаря", - резюмував він. 

Тим часом на Чернігівщині жінку з пневмонією вигнали з лікарні й через кілька годин вона померла.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.