Догори
Дати відгук

Як отримати компенсацію за лікування COVID-19 вдома, порадив нардеп Радуцький (відео)

Усім хворим обов'язково треба зберігати чеки.

1 хв на прочитання11 Грудня 2020, 13:59
Поділитись:

Хворі на ковід, які лікуються амбулаторно, тобто вдома, можуть отримати компенсацію за лікування. Про це заявив глава комітету Верховної Ради з питань здоров'я нації Михайло Радуцький в ефірі програми "Право на владу"

Замовити якісні препарати онлайн з доставкою додому ви можете тут.

Він зазначив, що за лікування COVID-19 в лікарні повністю оплачує НСЗУ. Пацієнти в лікарнях не повинні нічого платити. Якщо ж медики вимагають відшкодування коштів за лікування COVID-19, то потрібно писати заяву в поліцію. А ось ті, хто має підтверджений діагноз і лікувався вдома, повинні зібрати всі чеки на придбання ліків з аптек.
"Якщо людина не перебуває на стаціонарі, то сімейний лікар консультує її безкоштовно, а ліки все одно людина йде в аптеку і купує. Мені дуже важко сказати, скільки коштує цей набір", - розповів Радуцький.
Ініціатива компенсації коштів на лікування підтвердженого коронавірусу в домашніх умовах була прийнята ще два місяці назад. Для того, щоб отримати компенсацію, українцям потрібно подати заяву, копії чеків з аптек в місцеве управління соціального захисту і надати результат позитивного ПЛР-тесту.Проте, у соцмережах українці розповідають, що в місцевих управліннях соцзахисту поки не приймають заяви на компенсацію, оскільки механізм оформлення та отримання її поки що не затверджено.

Нагадаємо, від COVID-19 помер всесвітньо відомий культовий режисер.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.