Догори
Дати відгук

Виявлено спосіб захиститися від найсмертоноснішого виду раку

Більшість ракових захворювань шкіри розвивається через тривале перебування на сонці. Сонцезахисні креми SPF30 знижують ризик розвитку раку шкіри, блокуючи шкідливе ультрафіолетове випромінювання за допомогою хімічних фільтрів.

1 хв на прочитання15 Грудня 2020, 16:31
Поділитись:

Канадські дерматологи порадили кожній людині, що проводить тривалий час на сонці, використовувати сонцезахисні креми для того, щоб запобігти розвитку меланоми - особливо смертоносного і агресивного типу раку шкіри, який швидко утворює метастази, пише Canadian Medical Association Journal.

Відомо, що більшість ракових захворювань шкіри розвивається через тривале перебування на сонці. Сонцезахисні креми SPF30 знижують ризик розвитку раку шкіри, блокуючи шкідливе ультрафіолетове випромінювання за допомогою хімічних фільтрів, таких як діоксид титану і оксид цинку. Аналіз ряду рандомізованих контрольованих досліджень показав, що вони дійсно допомагають запобігти появі меланоми і плоскоклітинного раку шкіри, а також гальмують старіння шкіри.

У той же час фахівці не рекомендують наносити креми на тіло немовлят до шести місяців через можливість поглинання організмом компонентів, що входять до складу захисних засобів.

Крім того, вони можуть мати шкідливий вплив на навколишнє середовище, тому також потрібно уникати перебування під прямими сонячними променями, наприклад, носити широкополі капелюхи і намагатися триматися тіні, якщо ультрафіолетовий індекс перевищує 3 по 11-бальною шкалою.

Нагадаємо, Національна служба здоров'я з початку року компенсувала українцям 41 млн грн за проходження ранньої онкодіагностики в комунальних та приватних медичних закладах.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з розділу Здоров'я