Виторговування «гарантій безпеки» — жалюгідне для «другої армії світу»: що не так із російськими вимогами

2 хв на прочитання04 Листопада 2022, 17:19

Це чи не перший в історії війн випадок, коли агресор вимагає гарантій безпеки у своєї жертви.

Як відомо, Путін виступив із вимогою «гарантій безпеки» для Чорноморського флоту до України як умовою повернення РФ до «зернової угоди».

«Пропозиція Путінаце, можливо, перший в історії війн випадок, коли ворожі сили, які безпосередньо ведуть агресивні дії, вимагають гарантій безпеки у своєї жертви. Саме по собі виторговування «гарантій безпеки»жалюгідне для номінальної «другої армії світу»

«Зернові угоди», укладені влітку цього року, — це не послуга Україні, а вирішення проблеми глобальної продовольчої безпеки, тому порушення цих угод Москвою спрямоване не лише проти Києва, а й проти мільйонів людей по всьому світу»,
— наголошують у Центрі стратегічних комунікацій.

У повідомленні також ідеться про те, що російський ВМФ безпосередньо задіяний у завданні ударів крилатими ракетами «Калібр» по українській інфраструктурі та мирних містах України, тому є законною воєнною ціллю.

«ЧФ РФ жодним чином не бере участі у забезпеченні безпеки руху суден із продовольством гуманітарним коридором. Єдина його «місія» в цьому процесі — не атакувати цивільні судна. Україна не даватиме жодних «гарантій безпеки» російським окупантам доти, доки вони не складуть зброї або не відмовляться від продовження агресії», — підкреслюють у Центрі стратегічних комунікацій.

Нагадаємо, «опустили з небес на море», але при цьому «зберегли зернове обличчя»: що зробили з Путіним ООН і Ердоган.

Актуально

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Поділитись: