Догори
Дати відгук
  • Головна
  • Новини
  • Здоров'я
  • ВООЗ рекомендує країнам ЄС терміново посилити карантин через новий штам коронавірусу: ситуація серйозна

ВООЗ рекомендує країнам ЄС терміново посилити карантин через новий штам коронавірусу: ситуація серйозна

Наразі за межами Великої Британії зафіксовано дев'ять випадків нового штаму в Данії, а також по одному випадку в Нідерландах та Австралії.Відомо також про випадки в Бельгії.

1 хв на прочитання20 Грудня 2020, 22:22
Поділитись:

Всесвітня організація охорони здоров'я закликала країни Європи посилити протиепідемічні заходи через поширення нового штаму коронавірусної хвороби. Про це повідомляє RTL.

Зазначається, що наразі за межами Великої Британії зафіксовано дев'ять випадків нового штаму в Данії, а також по одному випадку в Нідерландах та Австралії.Відомо також про випадки в Бельгії.

"По всій Європі, де передача є інтенсивною і широко поширеною, країнам необхідно подвоїти свої заходи контролю і профілактики", – сказали в ВООЗ.

Також відомо, що кілька європейських країн вже вирішили припинити всі польоти з Великої Британії. До такої ініціативи приєдналися Нідерланди, Бельгія, Італія, Австрія. Крім того, такий захід можуть підтримати Німеччина, Франція та інші країни.

Нагадаємо, вчора, 19 грудня, прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон оголосив, що в Лондоні і на південному сході Англії з півночі неділі вводиться тотальний локдаун через появу нового штаму коронавірусу. Вчені попереджають про надзвичайно швидке поширення цього штаму.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з розділу Здоров'я