Догори
Дати відгук

Володимир Зеленський хоче за 10 років осучаснити українські села

У найближчі роки в селах мають намір реалізувати 1600 інфраструктурних проєктів

1 хв на прочитання09 Березня 2021, 18:35
Зеленський хоче за 10 років осучаснити українські села Зеленський хоче за 10 років осучаснити українські села
Поділитись:

В Україні почалася реалізація програми «Нове село» з відновлення українських сіл і життя в них. Про це заявив президент Володимир Зеленський. Повідомляє пресслужба Офісу президента.

«Для відродження українського села перш за все необхідно подбати про робочі місця і відновлення інфраструктури у сільській місцевості, і в цьому напрямі вже розпочалась робота. Ми зараз готуємо 1600 інфраструктурних проєктів у кожне село. Програма поки що розрахована на 9–10 років. Частину проєктів, 500–600, ми зробимо в найближчі 3,5–4 роки», — розповів президент. 

Глава держави зазначив, що перший крок із відновлення життя в селах зроблено поблизу контрольних пунктів в'їзду-виїзду (КПВВ) на лінії розмежування в Щастя, Новотроїцькому, Станиці Луганській — там була організована робота центрів адмінпослуг, банківських і поштових відділень, магазинів, аптек.

«На прикладі цих КПВВ можна побачити, які послуги працюють, а чого не вистачає. Зокрема, йдеться про облаштування інформаційних центрів, зон відпочинку, паркових зон і дитячих майданчиків», — говориться у повідомленні.

Зеленський зазначив, що такі проєкти можуть бути профінансовані за рахунок спонсорів або за підтримки бізнесу. За його словами, також окремо для села розробляються економічна програма, програма з розвитку АПК, пов'язана з малими фермерськими господарствами та їхньою підтримкою, програма розвитку тваринництва.

«Вважаю, що ми піднімемо цю реформу. Треба багато грошей, але у нас є велике бажання», — підкреслив Зеленський.

Раніше ми розповідали, що за зрошення українських земель буде відповідати Мінагрополітики.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.