Догори
Дати відгук

Військовий епідеміолог заявив, що українська вакцина це фарс та політичний піар (відео)

Й у 2021 році ця розробка може отримати Шнобелівську премію

2 хв на прочитання23 Жовтня 2020, 07:51
Поділитись:

Військовий епідеміолог Сергій Кравченко розкритикував розробку української вакцини. Він зазначив, що в Офісі президента кажуть про її створення "в гонитві за політичним піаром". Про це лікар заявив у прямому ефірі програми "Право на владу".

"Дослівно витримка з сайту президента: "Ці дослідження тривали шість місяців і включали наявність нейтралізації вірусу COVID-19 в культурі інфікованих клітин людини". Після цього українські медики, вчені звернулися до Марка Абрахамса. Це людина, яка заснувала Шнобелівську премію. У цьому випадку чекаємо відповіді, але, на жаль, вручення вже відбулося, тому, я думаю, це досягнення ми будемо представляти Шнобелівському комітету наступного року", — говорить Кравченко.

За словами військового епідеміолога, ця тема сама по собі не дискусійна, тому що це лише театральна постановка в гонитві за політичним піаром.

"Я розумію групу лобістів, яка була присутня в Офісі президента, які лобіюють свої фінансові інтереси. Обговорювати цей рівень лабораторної роботи студента біологічного факультету університету Шевченка — це невігластво вищого рівня. Якщо ми продовжимо далі цю дискусію щодо цього, то я попрошу Михайла Фаворова, одного з розробників української вакцини, повторити все англійською мовою на території США, що він сказав в Офісі президента, що він сказав на брифінгу, по одній простій причині: тому що там дуже сильна система публічного права. Мало того, я телефонував в США своїми колегами, є у мене друзі й колеги в центрі медичної розвідки Пентагону, ми посміялися над цим всім", — додав він.  

Нагадаємо, Зеленський готовий випробувати на собі українську вакцину від COVID.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.