Відвідати спортклуб на карантині: місія безпечна?

4 хв на прочитання21 Грудня 2020, 12:44

COVID-19 – не завада фітнесу. Кожен розуміє активний відпочинок по-різному, та у всіх він асоціюється із здоров'ям.

Можливо, саме локдаун примусив нас зрозуміти, наскільки важливо підтримувати фізичну форму, адже це справа не лише естетики й тонусу, а й здоров’я. Однак після того, як спортклуби знову відкрили, не всі клієнти поспішали відновити тренування, побоюючись коронавірусу.

Справді, в умовах пандемії спортклуби більше не можуть працювати, як раніше. Як же забезпечити собі не лише корисне для здоров’я, а й безпечне тренування? Розбирається GreenPost.

Як відрізнити безпечний спортклуб

Як же поліпшити своє здоров’я, не потрапивши до статистики хворих на COVID-19, якщо самостійні тренування вдома — не ваш коник?

Головний принцип безпечного тренування у спортивному клубі — дотримання відстані та дезінфекція. Тому у спортивному закладі слід звернути увагу на кілька моментів:

Звісно, клуби, які не просто про людське око виконують приписи МОЗ та розпорядження уряду, а й справді дбають про безпеку своїх відвідувачів, цим не обмежаться. Наприклад, у Клубу активного відпочинку «Подольський» на рецепції встановлені захисні екрани між відвідувачем та персоналом. Вхід і вихід розділені обмежувальною стрічкою, що дає змогу дотримуватися безпечної соціальної дистанції. Зачинені 50 % шафок у роздягальнях і кардіотренажерів у залі.

«Це зроблено для того, щоб клієнти, коли вони переодягаються чи тренуються, перебували на безпечній відстані один від одного», — пояснює керівник клієнтського сервісу в Клубу активного відпочинку «Подольський» Галина Матвійчук.

Окрім того, в усіх студіях групових програм двічі на день проводиться дезінфекція за допомогою УФ-опромінювачів.

 

«Ми не винайшли велосипед, ми зібрали для вас найкраще...»

Із урахуванням потреб сучасної успішної людини представлені Клубом активного відпочинку «Подольський» послуги складаються із двох напрямків:

1) «внутрішньоклубного», що включає заняття в басейнах, сучасні фітнес-програми, єдиноборства та ігрові види спорту для будь-якого віку в поєднанні з відпочинком у зручній SPA-зоні;

2) програм «вихідного дня», що поєднують усі види активності на свіжому повітрі: від катання на велосипедах в лісі до фітнес-подорожей мальовничими закутками планети.

«Беручи до уваги сучасний дефіцит часу для спілкування із близькими людьми, ми надаємо можливість спільних зайнять для всієї сім’ї і компаній друзів», — підсумовує Галина Матвійчук.

Актуально

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Поділитись: