Догори
Дати відгук

Верховна Рада прийняла закон про безпечні корми для тварин

Тепер ввозити та продавати можна лише ті кормові домішки, які пройшли сертифікацію в ЄС

1 хв на прочитання02 Грудня 2020, 17:09
Фото з відкритих джерел Фото з відкритих джерел
Поділитись:

Народні депутати прийняли закон, який має відкрити доступ українським фермерам до якісних та безпечних кормів для тварин. Про це стало відомо 2 грудня. 

Йдеться про Проєкт №3672 Закону про внесення змін до прикінцевих положень Закону України "Про безпечність та гігієну кормів" з метою стабілізації ринку кормів.

"Його розроблено для запобігання колапсу ринку кормів, пов’язаного з неможливістю проведення державної реєстрації кормових добавок, що застосовуються у їх складі", - сказав голова Комітету з питань аграрної та земельної політики Микола Сольський під час пленарного засідання.

З того моменту, коли зміни до закону опублікують та вони наберуть чинності, буде дозволено використання кормових добавок у виробництві кормів. Також можна буде ввозити на територію України та продавати кормові добавки та, власне, самі корми з цими добавками, які сертифіковані в ЄС.

У профільному комітеті сподіваються, що це дозволить українським фермерам отримати доступ до якісних та бюджетних кормів для худоби, які не зашкодять тваринам.

Як ми писали раніше, українське молочарство може загинути через недофінансування. У державний бюджет на 2021 рік заклали недостатньо коштів для фінансування галузі. 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з розділу Агро