Догори
Дати відгук

Вчені розкрили три простих способи скоротити ризик виникнення раку

Експерти вважають, що в першу чергу необхідно підтримувати здорову вагу.

1 хв на прочитання30 Березня 2021, 23:55
 Вчені розкрили три простих способи скоротити ризик виникнення раку Вчені розкрили три простих способи скоротити ризик виникнення раку
Поділитись:

Онкологічні хвороби стали проблемою номер один у збереженні і охороні здоров'я сучасності. Тисячі досліджень і мільйона доларів спрямовані на подолання раку та визначення його смертельної дії на організм людини. 

Як  повідомляє Express з посиланням на дані World Cancer Research Fund, фахівці розкрили три простих способи скоротити ризик виникнення раку.

Експерти вважають, що в першу чергу необхідно підтримувати здорову вагу. Це допоможе зменшити ймовірність появи 12 видів раку, в тому числі кишечника, нирок, печінки і шлунка.

На думку фахівців, також вкрай важливу роль відіграє фізична активність. Рекомендується, як мінімум 150 хвилин в тиждень робити вправи.

Третій спосіб подбати про себе і не дати шансів онкозахворюванням — правильний раціон харчування. Вчені радять особливу увагу варто приділяти дієті.

Так, для скорочення ризику появи онкологічних захворювань необхідно правильно харчуватися: їсти більше овочів і фруктів, злакових і бобових, а також уникати червоного м'яса, солодких газованих напоїв і алкоголю.  

Нагадаємо, травматологи пояснили, які вправи та види спорту руйнують колінні суглоби.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.