Догори
Дати відгук

Вакцини Pfizer в Україні офіційно немає, а в приватних клініках Франківська за гроші є — мер міста (відео)

За його даними, одна доза коштує приблизно 800–1000 грн.

2 хв на прочитання31 Березня 2021, 17:17
Вакцини Pfizer в Україні офіційно немає, а в приватних клініках Франківська за гроші — є. Вакцини Pfizer в Україні офіційно немає, а в приватних клініках Франківська за гроші — є.
Поділитись:

Якісною американською вакциною проти ковіду за гроші вакцинують у приватних клініках Франківська — таку приголомшливу заяву зробив мер міста Руслан Марцінків. Принаймні, він десь так почув, повідомляє 4 канал.

«У приватних клініках вже вакцинують за гроші. Тобто у приватних клініках Івано-Франківська вакцина з'явилася. Не розумію, як то в державі не з'являється... У нас кажуть, що Pfizer є», — сказав мер міста.

Ведуча уточнила: «Pfizer є в Івано-Франківську у приватних клініках уже?»

«У нас народ такий, дуже підприємливий», — відповів Марцінків.

Ведуча запитала у мера Івано-Франківська, скільки ж коштує доза.

«По-моєму, 800 чи 1000 грн, щось таке. Я не буду по грошах стверджувати, знаю такі факти є», — заявив він і припустив, що це можуть бути не поодинокі випадки, а «така послуга» у приватних клініках по Україні.

Нагадаємо, якісною американської вакцини Pfizer в Україні офіційно досі немає. Крім того, головний санітарний лікар, заступник голови МОЗ Віктор Ляшко заявив, що лише найближчими тижнями в межах програми COVAX країна має отримати перші 117 тисяч доз Pfizer.

«Плюс сьогодні ми отримали додатково підтвердження від глобальної ініціативи COVAX про виділення Україні ще майже одного мільйона доз вакцини Pfizer, яка буде поставлена траншами до кінця червня», — зазначив Ляшко.

Ще два 2 мільйони доз вакцини Україна має отримати від китайської компанії Sinovac — укладено відповідний контракт.

«Перша поставка у 215 тисяч доз вже прийшла, решту очікуємо наступними траншами. Ці 215 тисяч доз проходять зараз лабораторний контроль і, сподіваємося, найближчим часом вакцина буде допущена до реалізації», — уточнив Ляшко.

Раніше ми розповідали про китайську вакцину CoronaVac та її «побочку».

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з розділу Здоров'я