Догори
Дати відгук

В Україні з'явиться ще 600 гектарів пралісів

1 хв на прочитання31 Серпня 2020, 11:01
Поділитись:

Незабаром кількість пралісів в Україні має збільшитися ще на 600 гектарів. З відповідною ініціативою виступили на Буковині, повідомляють в обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

Зареєструвати  ці праліси планується у Сторожинецькому та Берегометському лісгоспах – фахівці нарешті знайшли ці 600 гектарів такими, що відповідають необхідним до пралісів умовам.

Більшість з цих лісів знаходяться у гористій місцевості, стверджують в управлінні. Там уже почали роботу над документами, які мають надати цій ділянці охоронного статусу.

У вказаних лісгоспах, як і належить Буковині, серед дерев переважають різні види буків, а отже в Україні мають з'явитися нові букові праліси.

Нагадаємо, букові праліси Карпат занесено до Списку об'єктів всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, однак українська частина цього об'єкту розташована переважно на Закарпатті.


Пралісами називають давні ліси, яких практично не торкнулася людська господарська діяльність. Тому місцева екосистема тут залишається практично незайманою упродовж багатьох століть.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.