Догори
Дати відгук

В Україні з'явиться наукова лабораторія з визначення якості ґрунтів та продукції

В ній будуть працювати студенти, аспіранти та молоді вчені аграрних вузів

1 хв на прочитання27 Липня 2020, 18:56
Фото Агротест Фото Агротест
Поділитись:

Студенти та аспіранти ряду українських університетів в рамках програми Європейського Союзу отримають можливість переймати досвід роботи аграрних підприємств Італії, Іспанії, Австрії, Литви, Угорщини та Польщі. Про це йдеться в повідомленні Кіровоградської облдержадміністрації.

Як наголошується, в програмі в програмі Європейського Союзу Еразмус + КА2 беруть участь студенти з університетів Литви, Польщі, Австрії, Іспанії, Угорщини, Італії, України, Молдови та Азербайджану. У списку українських вищих навчальних закладів: Центральноукраїнський національний технічний університет (ЦНТП), Білоцерківський національний аграрний університет, Львівський національний аграрний університет, Науково-методичний центр вищої та професійної передвищої освіти, Полтавська державна аграрна академія.

Так, зокрема, на базі ЦНТП створять Експертний Центр і наукову лабораторію з визначення якості ґрунтів і сільськогосподарської продукції. На це Європейський Союз виділив університету € 57,3 тис. І близько € 19 тис. Інституту сільського господарства степової зони НААН України.

Один з етапів проєкту передбачає обмін студентським досвідом. Кінцевий етап — розробка магістерських та дисертаційних робіт. Уже відомо, що європейці присвятять свої наукові роботи темі інноваційних кластерів в агропромисловому комплексі в області рослинництва. Тому пошук сільгоспвиробників, які були б зацікавлені в проведенні досліджень з використанням інноваційних технологій на базі їх підприємств, триває.

Уточнюється, що проєкту має дві мети — розвиток потенціалу університетів як складової частини агропромислових кластерів та створення інноваційних центрів як передумови для розвитку й успішного функціонування агропромислових кластерів.

Тим часом, науковці підганяють аграріїв зі жнивами.  

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з розділу Агро
Більше з GreenPost