Догори
Дати відгук

В Україні на COVID-ні гроші зніматимуть серіали

1 хв на прочитання29 Жовтня 2020, 11:33
Поділитись:

Кабінет міністрів України дозволив витрачати на окремі етапи виробництва патріотичних серіалів гроші із Фонду боротьби з COVID-19. Про це повідомила прес-служба Мінкультури і інформаційної політики.

"Це дозволить більш ефективно використовувати 100 млн грн, виділених на створення цього суспільно значущого аудіовізуального контенту і підтримку кіногалузі в умовах коронакризи", - розповіли в Мінкульті.

У попередній постанові Кабміну на цю тему вказувалося, що кошти повинні бути використані на зйомки серіалів до кінця нинішнього року.

"Тому виникла необхідність передбачити можливість їхнього використання не тільки для покриття витрат на виробництво всього телевізійного серіалу, але і для підтримки реалізації окремих періодів (етапів)", - пояснили в Мінкульті.

Раніше, Верховна Рада виділила 1,2 млрд гривень для проведення перших і чергових місцевих виборів та проміжних виборів до парламенту. Відповідний закон 3712 "Про внесення змін до додатка № 3 і № 6 до Закону України" Про Державний бюджет України на 2020 рік "щодо фінансового забезпечення проведення виборів" підтримало 330 народних депутатів

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з GreenPost