Догори
Дати відгук

В Одесі кишкова інфекція "косить" дітей

Про це розповіли в одеській мерії

1 хв на прочитання14 Липня 2020, 22:08
Поділитись:

В Одесі за минулий тиждень удвічі зросла захворюваність на гострі кишкові інфекції. Про це повідомила пресслужба мерії, пославшись на інформацію державної установи «Одеський обласний лабораторний центр МОЗ України».

Зазначається, що захворюваність на гострі кишкові інфекції в Одесі за минулий тиждень збільшилася на 54,2%, у порівнянні з попереднім тижнем, і становила 91 випадок. Більшість хворих (50,5%) - діти у віці до 17 років.

«Більшість випадків пов'язані з вживанням готових домашніх страв із порушенням технології приготування і зберігання, немитих овочів і фруктів, молочних і м'ясних продуктів, придбаних на стихійних ринках. У більшості бактеріологічно підтверджених випадків виділені збудники сальмонельозу і стафілококової інфекції», - повідомили в мерії.

Також із метою проведення моніторингових досліджень на холеру обстежено 59 хворих на гострі кишкові інфекції та досліджені 12 проб з об'єктів зовнішнього середовища - 10 проб морської води й дві — води з лиманів. Холерний вібріон не виділено. Крім того, на пляжах з 3 по 10 липня на санітарно-мікробіологічні показники досліджено 48 проб морської води, з яких 31 проба не відповідала гігієнічним вимогам. Нестандартні проби морської води виявлені на всіх міських пляжах. Водночас на санітарно-хімічні показники досліджено 27 проб, усі вони відповідають нормам.

Тим часом, в уряді згадали про дітей, яких через COVID-19 повернули з інтернатів у сім'ї.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.