Догори
Дати відгук

В Одесі ковідних пацієнтів виписують з низькою сатурацією, вони вмирають вдома — волонтер

Подібні пацієнти потребують кисневої терапії на дому, вони не зможуть приходити в поліклініку.

1 хв на прочитання08 Квітня 2021, 10:25
В Одесі ковідних пацієнтів виписують із низькою сатурацією, вони вмирають удома — волонтер В Одесі ковідних пацієнтів виписують із низькою сатурацією, вони вмирають удома — волонтер
Поділитись:

Ситуація в Одесі залишається критичною. За словами волонтера Катерини Ножевнікової,  лікарі змушені звільняти місця для нових пацієнтів,  адже місць для госпіталізації не вистачає. Попри те, що на думку департаменту вони є.

«Зараз пішли виписки і 82–86 і навіть нижче 80 (рівень сатурації — ред).  Подібні пацієнти потребують кисневої терапії на дому, вони не зможуть приходити у поліклініку, куди роздали 130 концентратів, куплені містом! Фізично не зможуть. Поки такий пацієнт дійде до поліклініки він може впасти нижче 70 і цей похід може стати останнім»,ідеться в дописі волонтерки.

Ножевнікова повідомила, що було дві таких виписки, перша з яких закінчилася трагедією. Бабусю виписали зі стаціонару. Вона тут же впала в сатурації до 78. Поки онук їхав до нас за концентратором бабуся померла.

Нагадаємо, за минулу добу, 7 квітня, зареєстрували 19 419 нових випадків COVID-19.

Відомо, до «червоної» зони карантину потрапили Запоріжчина та Хмельниччина — локдаун вже у 13 регіонах. Тепер у «червоній» зоні перебувають Київ і 12 областей, тобто 13 регіонів: Запорізька, Хмельницька, Житомирська, Івано-Франківська, Закарпатська, Київська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Сумська, Чернігівська, Чернівецька області та столиця.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.