Догори
Дати відгук

В морських портах Німеччини припинено обробку вантажів через страйк

Профспілка Ver.di. вимагає від Асоціації роботодавців портових операторів підвищення заробітної плати.

1 хв на прочитання18 Червня 2024, 19:28
Припинено обробку вантажів через страйк Припинено обробку вантажів через страйк
Поділитись:

В морських портах Німеччини 17 червня було припинено обробку контейнерів і вантажів у зв'язку з попереджувальним страйком, оголошеним профспілкою Ver.di. Профспілка вимагає від Асоціації роботодавців портових операторів підвищення заробітної плати.

Про це пише ЦТС з посиланням на The Maritime Executive.

Крім Гамбурга та Бремерхафена страйком були охоплені й інші порти - Емден, Бремен, Браке. На контейнерних терміналах також було зупинено рух автотранспорту.

Профспілка вимагає підвищення заробітної плати на 3 євро на годину в рамках річного контракту з 1 червня 2024 року, а також закликає запровадити надбавки за зміну та виплатити компенсації за відмову працівників від надбавок у 2022 році.

Асоціація роботодавців портових операторів, у свою чергу, пропонують підвищення у розмірі 2,5 євро.

Очікується, що робота портів Гамбург та Бремерхафен відновиться 18 червня, але інші порти продовжать страйк до 19 червня. Наступний раунд переговорів також заплановано на 18 червня.

У зв'язку із страйком Maersk попередив клієнтів про серйозні наслідки для маршрутної мережі, оскільки на дні, коли проводився і проводитиметься страйк, було заплановано обробку кількох контейнеровозів.

"Незважаючи на те, що в ході цього страйку основні порти Німеччини були закриті на 24 години, існує ймовірність затримок при доставці та вивезенні контейнерів із терміналу. Ми переглядатимемо графіки руху суден, оскільки це може вплинути на час відправлення", -  йдеться в заяві Maersk.

Більше новин читайте на GreenPost.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.