Догори
Дати відгук

Уряд зібрався виробляти електромобілі в Україні

1 хв на прочитання19 Серпня 2020, 09:58
©Reuters ©Reuters
Поділитись:

Міністр інфраструктури України Владислав Криклій вважає, що головна задача його міністерства - "створити умови для виробництва електромобілів в Україні". Про це повідомляє пресслужба Кабміну.

"Станом на кінець липня цього року в Україні зареєстровано вже майже 23 тисячі електромобілів і трохи більше гібридів, які разом складають близько 46 тисяч авто. Як власник електромобілю я мрію, щоб нас ставало лише більше, бо це інвестиції в здоров’я та екологію. Ключ до цього простий - здешевлення вартості електромобіля та розвиток інфраструктури. І початок цьому вже покладено, адже Національною транспортною стратегією до 2030 року передбачено стимулювання використання електромобілів. Найближчим часом ми плануємо оновити її положення, у тому числі щодо використання міського електричного транспорту. Проте наша головна задача – створити умови для виробництва електромобілів в Україні", - повідомив він.

Він додав, що Міністерство інфраструктури  підтримує продовження дії звільнення від сплати ПДВ на ввезення до України електромобілів. Також там думають про громадський електротранспорт.

“Працюємо, щоб забезпечити поетапну заміну міського транспорту на електротранспорт, зокрема, шляхом залучення кредитів на сприятливих умовах”, - додав Криклій.

За даними МВС України, за перше півріччя 2020 року в Україні зареєстровано 3384 електромобілі, що на 16% вище показників 2019 року за аналогічний період.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з GreenPost