Догори
Дати відгук

Ураган «Агата» в Мексиці став причиною загибелі 10 людей

Ураган викликав зсуви та повені.

1 хв на прочитання01 Червня 2022, 11:34
Поділитись:

Тропічний шторм, який отримав ім'я «Агата», досяг у своєму розвитку стадії урагану другої категорії та обрушився на південні штати Мексики. Як повідомляють ЗМІ,  спираючись на інформацію газети Milenio, десятеро людей загинули під час урагану в штаті Оахака.

«Десять людей загинули та 20 зникли безвісти внаслідок урагану «Агата» на узбережжі Мексики», – пише видання.

Ураган викликав зсуви та повені. В даний час армія, нацгвардія та рятувальники шукають тих, хто вижив і постраждалих.

Урагани – не рідкість для Мексики. «Агата» сформувався 27 травня. Раніше метеорологи відносили "Агату" до 2-ї категорії за шкалою ураганних вітрів Саффіра - Сімпсона: швидкість вітру "Агати" досягала 165 км/год. Однак у міру просування через південну Мексику ураган ослаб, максимальна швидкість вітру знизилася до 110 км/год.

У Національному центрі США зі спостереження за ураганами повідомили, що ураган має незабаром припинитися, але дощі, завдані ним, можуть спричинити серйозні паводки та зсуви ґрунту. За даними центру, у деяких районах штату Оахака можуть випасти 25 - 40 см опадів, місцями - до 50 см. У мексиканських штатах на схід та північний схід також можуть пройти дощі.

Ураган "Агата" , на думку деяких фахівців, це найпотужніший із ураганів, який вдавалося зафіксувати у травні у східній частині Тихого океану.

До слова, не виходити із укриттів та слідкувати за напрямком вітру – пошкоджено цистерну з азотною кислотою у Сєвєродонецьку.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.