Догори
Дати відгук

Скандальна ексочільниця МОЗ Уляна Супрун нібито назавжди покинула Україну

Днями Супрун опублікувала "останній пост у Facebook", в якому сказала, що українці — непереможні

1 хв на прочитання04 Січня 2021, 21:07
Поділитись:

Ексочільниця МОЗ Уляна Супрун, яку українці називали доктор "смерть" через провальну, на їх думку, медичну реформу, що розпочала чиновниця, покинула країну і полетіла в США. Про це заявив голова Асоціації психіатрів України Семен Глузман. Повідомляє "Страна".

"За моєю інформацією, сьогодні Супрун полетіла в США. Незрозуміло — на час або "з кінцями". Якщо врахувати її "підготовчу роботу", можна припустити другий варіант", - сказав Глузман.

За його словами, Супрун була призначена у свій час на посаду виконувачем обов'язків глави МОЗ з ініціативи президента Петра Порошенка.

"Але вона ж з'явилася в Україні не просто так. Її Порошенко "добровільно" призначив, що мені особисто підтверджував ексгенпрокурор Луценко та американські дипломати. Отже, і зацікавлених у її відбутті з України потрібно шукати в тому ж оточенні", - заявив він.

Нагадаємо, заступником міністра охорони здоров'я України, а також в.о. міністра, Уляну Супрун призначили у липні 2016 року. На цій посаді вона була до 29 серпня 2019 року, після чого сформувався новий уряд і вона із заступниками написали заяву про звільнення.

Крім того, днями Уляна Супрун повідомила, що більше не писатиме у Фейсбуці.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.