Догори
Дати відгук

Українці виростили сорт смородини, ягоди якої розміром з гривню

Ягода надзвичайно велика, має відмінний десертний смак і характерний аромат.

1 хв на прочитання20 Липня 2021, 13:35
Українці виростили сорт смородини, ягоди якої розміром в гривню. Фото з випробувальної ділянки ТОВ ФруТек Українці виростили сорт смородини, ягоди якої розміром в гривню. Фото з випробувальної ділянки ТОВ ФруТек
Поділитись:

Ідеться про новий сорт  Інституту Садівництва УААН під назвою Чорний Десерт — один із найкращих сортів для свіжого ринку. І цей сорт ягоди, за словами садівників-ягідників, один із найсмачніших сортів смородини, які є.

Як повідомили у товаристві «ФруТек», новий десертний сорт чорної смородини — для промислового вирощування. Ягода надзвичайно велика, має відмінний десертний смак і характерний аромат. Урожайність сорту висока — на рівні із традиційними сортами — в середньому 8–9 т/га.

Для щорічного отримання високих сталих врожаїв сорт потребує циклічної заміни пагонів (якість врожаю на трьох річних і старших пагонах знижується).

«Серед усіх наших друзів і знайомих, які куштували цей сорт — враження залишилось однакове: фантастичний, неперевершений смак! Тому підтверджуємо, дегустаційна оцінка 9 із 9 — цілком об'єктивна!», — говорять у товаристві.

До слова,  на Полтавщині з’явилась перша сімейна молочна ферма.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.