Догори
Дати відгук

Українці вперше потрапили до 1/4 фіналу Євро-2021

Команда Андрія Шевченка у чвертьфіналі на Олімпійському стадіоні в Римі зійдеться з командою Англії.

1 хв на прочитання30 Червня 2021, 09:45
Українці вперше потрапили до 1/4 фіналу Євро-2020 Українці вперше потрапили до 1/4 фіналу Євро-2020
Поділитись:

Українські футболісти вперше за довгу історію футболу змогли потрапити до 1/4 Євро-2021.  Підопічні Андрія Шевченка на арені «Хемпден Парк» в Глазго (Шотландія) у додатковий змогли забити переможний гол у ворота національної збірної Швеції. Рахунок матчу —  2:1.

Олександр Зінченко на 27-й хвилині вивів збірну України вперед після результативного пасу Андрія Ярмоленка. На 43-й хвилині Еміль Форсберг завдяки рикошету відновив паритет у матчі.

А долю протистояння на останніх секундах другого екстра-тайму вирішив переможний удар Артема Довбика (120+2).

Таким чином, збірна України у чвертьфіналі на Олімпійському стадіоні в Римі зійдеться з командою Англії, яка у свою чергу перемогла збірну Німеччини — 2:0.

Матчі 1/4 фіналу Євро-2021 пройдуть 2 і 3 липня, півфінали — 6 і 7 липня. Матчу за третє місце не буде.

Фінал чемпіонату Європи відбудеться 11 липня на «Вемблі».

До слова, у Карпатах туристи у шортах і купальниках досі катаються на лижах (фото).

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з GreenPost
Експорт молочних товарів в ЄС
Десятки підприємств України експортують молочні товари в ЄС, що свідчить про їх якість і безпечність - Висоцький
1 хв на прочитання18 хвилин тому
Чи потрібні електромобілям інші покришки?
4 хв на прочитаннягодина тому
Відшкодування 5,2 млн грн завданих бюджету збитків
БЕБ у Львові забезпечило відшкодування 5,2 млн грн завданих бюджету збитків через продаж харчових продуктів
1 хв на прочитаннягодина тому
Управління небезпечними відходами
Управління небезпечними відходами: Міндовкілля закликає не зволікати із подачею документів на ліцензію
2 хв на прочитання2 години тому
Синоптики попереджають про небезпечні та стихійні метеорологічні явища по Україні
1 хв на прочитання4 години тому
У ВР зареєстровано проект Закону «Про ратифікацію Угоди про фінансування Дунайської регіональної програми»
1 хв на прочитання5 годин тому
До Великоднього столу: соковитий салат із курячим філе
1 хв на прочитання6 годин тому
Що покласти у Великодній кошик та що краще лишити вдома: символізм продуктів, які несуть на освячення
4 хв на прочитання7 годин тому