Догори
Дати відгук

Українці створили їжу для екстрених ситуацій

У теперішній час технологія застосовується для приготування їжі космонавтам, полярникам і альпіністам

1 хв на прочитання30 Травня 2020, 15:38
pixabay pixabay
Поділитись:

Команда інноваторів з Дніпра розробила і представила світу інноваційний харчовий набір Zombie Apocalypse Box, який складається з сублімованої їжі високої якості без консервантів.

Ідея створення такого продукту пов'язана з  початком пандемії коронавірусу та ажіотажем з покупками різних продовольчих товарів.   

"У теперішній час технологія застосовується для приготування їжі космонавтам, полярникам і альпіністам. Продукти зберігають максимальну кількість вітамінів і забезпечують людей необхідною життєвою енергією! Сублімування - виморожування вологи з продуктів у вакуумі, кращий спосіб консервації продуктів, без додавання консервантів і хімічних елементів. Термін зберігання до 5 років", – розповідають розробники у Facebook.

Ідеться про те, що така їжа добре підходить не тільки для мандрів чи швидкого перекусу, але і  для створення резервних запасів у себе вдома.  

Меню  включає різні крем-супи (сочевичний, картопляний, гороховий), морозиво, а також снеки у вигляді сублімованих бананів та яблук. Сублімовані продукти  виготовлені без використання будь-яких ароматизаторів, барвників і консервантів. Саме тому, їжу з набору можна спокійно вживати щодня без шкоди для здоров’я.

Нагадаємо, у зв'язку з пандемією агросектор не тільки зіткнувся з труднощами, але й знайшов шляхи їх подолання. У деяких випадках фермери кооперуються з місцевими таксистами, які також втратили дохід через кризу, і доставляють свіжі продукти споживачам додому.

Крім того, тонни картоплі та овочів фермери безкоштовно віддали лікарням.

 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.