Субота, 04 Липня 2020
Догори
Дати відгук

Українці створили міський комерційний електромобіль (фото)

Компанія Murmuration Technology, український стартап з виробництва електротранспорту, не зупинила на карантині свою роботу і показала нові фото міського комерційного електромобіля CoolOn.

1 хв на прочитання29 Квітня 2020, 08:00 237
Фото: Facebook Віталія Бризгалова Фото: Facebook Віталія Бризгалова
Поділитись:

Керівник української компанії  Murmuration Technology Віталій Бризгалов презентував фото  міського комерційного електромобіля, вантажівки CoolOn. 

"Електротранспорт, тільки починає, захоплювати світ. Тож маємо нагоду створити нову галузь. З маленького CoolOn, до електробусів.Використання, максимальної кількості українських комплектуючих, і комплектуючих власного виробництва. Повна локалізація, ще можлива", - написав Бризгалов у Facebook. 

За словами розробника, довжина вантажівки 5000 , ширина 1700, висота 2100. 
Вантажний відсік, не остаточний, може бути як відкритим кузовом, чи обладнано спеціальним обладнанням для прибирання вулиць, маніпулятором, вишкою для ремонту.  

Фото: Facebook Віталія Бризгалова

Машина буде мати безпечний літієвий акумулятор LiFePO4. 40кВтг ємності вистачить на 200км ходу. Але акумулятор може бути збільшено, чи зменьшено за рахунок модульної конструкції. В рух машину приводитиме  власний електродвигун, який компаня розробила та виготовила. Передній , або повний привід, від 30 до 80кВт.

Двигун, має доволі суттєві відмінності від тих які використовуються в інших електричних автівках.  Бризгалов зауважив, що  наразі це, мабуть, найнадійніший тип мотору.  Електричне гальмування вантажівка здійснюватиме навіть на нульовій швидкості.

Раніше GreenPost писав,  що своєю розробкою Murmuration Technology планувала привернути увагу підприємств, які займаються логістичним, кур'єрським або сервісним бізнесом. В 2016 році майстри компанії переробили першу вантажівку на електричну, і тепер планують поставити це на конвеєр. Планувалося, що вартість комерційної техніки українського виробництва не перевищить вартість бензинових або дизельних аналогів.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.