Догори
Дати відгук

Український олігарх орендував для свого заводу земельну ділянку в Криму

Екологи занепокоєні, чи не зашкодило промислове підприємство природі Криму.

1 хв на прочитання18 Лютого 2021, 20:35
Підприємство Пінчука, ймовірно, могло зашкодити природі Криму. Підприємство Пінчука, ймовірно, могло зашкодити природі Криму.
Поділитись:

Завод українського олігарха Віктора Пінчука рік орендував земельну ділянку поблизу Ялти. Про це стало відомо з рішення так званого Арбітражного суду окупованого Кримського півострова, яким керують російські окупанти.

Рішення було оприлюднене 4 лютого та стосувалося виплати підприємством олігарха боргу за оренду земельної ділянки в сумі  519 831,91 рубля.

Зазначається, що компанія "Інтерпайп Нижньодніпровський трубопрокатний завод" рік на правах "оренди" користувалася землею, площею 18 198 кв.м., розташовану на території Фороської селищної ради.

У фахівців після оприлюднення документу виникло одразу кілька питань. У правників - про законність такої сумнівної оренди та співпрацю з окупантами. У екологів - про те, як саме використовував завод землю та чи не нашкодив екології Криму та заповідній природі.

До слова, завод, який працює вже на підконтрольній ЗСУ території, «надимів» мільйони збитків. Завод скловиробів на Рівненщині п’ять місяців працював без дозволу на викиди в атмосферу. 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.