Догори
Дати відгук
  • Головна
  • Новини
  • Еко
  • Українські медіа приділяють недостатньо уваги проблемам екології — опитування

Українські медіа приділяють недостатньо уваги проблемам екології — опитування

87 % опитаних медійників хотіли б писати на екологічну проблематику.

1 хв на прочитання01 Грудня 2021, 10:15
Забруднення повітря Забруднення повітря
Поділитись:

Українські медійники хочуть висвітлювати тему екології, але відчувають брак знань для цього, свідчить опитування КЖЕ та Центру екологічних ініціатив «Екодія».

Зокрема, 64 % опитаних медійників вважають, що українські медіа приділяють недостатньо уваги проблемам екології. 87 % опитаних хотіли б писати на екологічну проблематику.

Однак майже половина (49 %) не знають експертів, які б допомогли їм пояснити своїй аудиторії складні питання впливу екологічних проблем на ситуацію в регіоні.

83 % опитаних журналістів відчувають брак знань у галузі екології та змін клімату, 11 % — не можуть визначитися, чи їм бракує знань, та лише 6 % почуваються впевненими у власних силах.

Лише 16 % опитаних медійників проходили за останній рік навчання (тренінги, воркшопи, вебінари, онлайн-курси) на тему екології та/або зміни клімату в Україні. Відповідно 83 % не проходили навчання, 2 % вагались щодо відповіді на це запитання.

Опитування проводилося за допомогою анкети з варіантами відповідей з 12 до 24 листопада 2021 року методом адресного онлайн-опитування та поширенням інформації публічно серед журналістського середовища. Отримані дані не є репрезентативними, результати слід інтерпретувати як можливі тенденції.

До слова, на Львівщині, Київщині та Миколаївщині забруднювали землі небезпечними відходами з COVID-лікарень.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з розділу Еко