Догори
Дати відгук

Україна приєднається до акумуляторного і водневого альянсів ЄС — Стефанішина

Україну розцінюють як повноправного гравця.

1 хв на прочитання22 Січня 2021, 11:22
Фото ілюстративне Фото ілюстративне
Поділитись:

Україна рухається європейським зеленим курсом і найближчим часом  приєднається до акумуляторного та водневого альянсів Європейського Союзу.

Як передає reform.energy, про це заявила віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина.  

«Нова політика створює можливості для безпосередньої інтеграції України до Європейського Союзу через формування так званих секторальних альянсів: таких як сировинний альянс, акумуляторний альянс, водневий альянс, — сказала вона на засіданні міжвідомчої робочої групи з питань координації подолання наслідків зміни клімату у межах ініціативи Європейської комісії «Європейський зелений курс». — Діалог на найвищому політичному рівні сприяв тому, що Україна вже є учасницею Сировинного альянсу та найближчим часом ми очікуємо приєднання України до Акумуляторного та Водневого альянсів».

За словами Ольги Стефанишіної, Україну розцінюють як повноправного гравця.

Нагадаємо, що у грудні на засіданні Комітету з питань екологічної політики та природокористування відтермінували створення державного фонду декарбонізації.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з розділу Енерго