Догори
Дати відгук

Україна повністю залишить Крим без води

Посадовці дали розпорядження добудувати дамбу на межі з Кримом, щоб унеможливити потрапляння води на окупований півострів

1 хв на прочитання17 Лютого 2021, 17:19
Посадовці дали розпорядження добудувати дамбу на межі з Кримом Посадовці дали розпорядження добудувати дамбу на межі з Кримом
Поділитись:

Влада планує добудувати дамбу на Північно-Кримському каналі, щоб максимально унеможливити потрапляння води на тимчасово окупований півострів. Про це заявив постійний представник президента України в АР Крим Антон Кориневич за результатами зустрічі в місті Таврійськ із начальником управління Північно-Кримського каналу Сергієм Шевченком.

«Позиція представництва та управління каналу однозначна — ніякої води в Крим до деокупації. Є певні питання, які стосуються потреб укріплення споруд, що не допускають дніпровську воду до тимчасово окупованого Криму», — заявив він.

Кориневич додав, що обговорив із начальником управління Північно-Кримського каналу важливі для функціонування каналу питання, зокрема потребу добудови дамби на 107 кілометрів каналу, яка, з одного боку, максимально унеможливлює потрапляння води до тимчасово окупованого Криму, а з іншого боку — дасть змогу значно покращити заходи з меліорації південних районів Херсонщини.

Раніше ми розповідали про те, що вода в найбільшому водосховищі Криму виявилася отруєною.

Нагадаємо, що води немає в одній із найдовших річок півострова.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.