У журналі МО РФ опублікували статтю про розробку нового виду військових операцій із застосуванням ядерної зброї

2 хв на прочитання03 Березня 2023, 12:46

США нібито мають намір знищити російські ядерні сили, а потім завдати ядерного удару по Росії з метою її знищення.

У журналі «Військова думка», що видається Міноборони РФ, з'явилася стаття першого заступника командувача Ракетних військ стратегічного призначення (РВСН) генерал-лейтенанта Ігоря Фазлетдінова про те, що в Росії розробляють новий вид військових операцій із застосуванням ядерної зброї. Вона розміщена на сайті видання, інформує «Нова газета».

Співавтор публікації — полковник у відставці Володимир Лумпов. У ній ідеться про те, що «США втрачають лідируючі позиції у світі» і пов'язують це з Росією, тому планують розгром Москви у формі «стратегічної (глобальної) багатосферної операції». У її рамках США нібито мають намір «миттєвим глобальним ударом» вразити російські ядерні сили, а потім завдати ядерного удару по Росії з метою її знищення.

«Головним засобом протидії спробам реалізації задумів Пентагону зі знищення РФ вітчизняними військовими фахівцями активно розробляється перспективна форма стратегічного застосування ЗС РФ: операція стратегічних сил стримування», — йдеться у статті.

Вона «передбачає застосування сучасних стратегічних наступальних та оборонних, ядерних і неядерних озброєнь з урахуванням новітніх військових технологій», зазначають автори публікації.

Згідно з матеріалом, у ході такої операції має бути пригнічена американська глобальна система протиракетної оборони, щоб унеможливити знищення в повітрі російських балістичних ракет. У фінальному етапі операції — завдання «неприйнятної шкоди» США за допомогою ядерного потенціалу, що зберігся.

Журнал «Військова думка» — основне військово-теоретичне видання Міноборони Росії. У його редколегію входить найвище керівництво відомства та Генштабу ЗС РФ, головних і центральних управлінь, видів ЗС, родів військ і спеціальних військ та вищих військово-навчальних закладів, а також наукові співробітники науково-дослідних організацій відомства.

Принагідно нагадаємо, що 87 % ракетно-ядерних озброєнь Росії є «ядерним сміттям», не придатним до застосування — джерело.

Актуально

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Поділитись: