Догори
Дати відгук

У Європі на дороги вийшли двоповерхові автобуси на водні

1 хв на прочитання22 Жовтня 2020, 10:27
Поділитись:

Зелені технології постійно рухаються  вперед і рухають світ за новими пріоритетами. Майбутнє планети та наступних поколінь стає рушійною силою у виробництві, зокрема, автотранспорту.

Так, британці можуть похвалитися першими у світі двоповерховими автобусами, що працюють тільки на водні.  Тестують водневі автобуси у місті Абердін (Шотландія). Двоповерхові автобуси на водні протягом декількох тижнів курсуватимуть містом, щоб водії могли звикнути до водіння нового виду транспорту. Протягом тестування жителі вже можуть користуватися ними, повідомляють ЗМІ. 

Громадський транспорт виробництва компанії Wrightbus запустили у рамках проекту спрямованого на боротьбу із забрудненням повітря і досягнення нульових викидів, передає 

«Ми дуже пишаємося тим, що привезли в Абердін перші у світі двоповерхові автобуси з водневим приводом, так як це показує, що місто продовжує залишатися в авангарді розвитку зелених технологій», – заявив Дженні Лаінг, співзасновник Абердинської міської ради.

Проект вартістю $10,8 млн фінансується Абердинською міською радою, урядом Шотландії та Європейським Союзом. Кожен автобус коштує $ 652 тис.

Лондон також планує впровадити ці ж моделі автобусів, але поки вони не працюють на вулицях міста. Влада також розглядає схожий проект Arcola Energy і Optare Group, в рамках якого до 2021 року інженери розроблять двоповерхові автобуси на водневому паливі.

Додамо, за 15 років всі австрійські потяги будуть працювати без викидів CO2. 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з розділу Енерго