Догори
Дати відгук

У «Центренерго» з'явився новий керівник

Новий в. о. гендиректора «Центренерго» має банківську комірку, де зберігає валюту, та будує будинок у престижному регіоні Київщини.

2 хв на прочитання26 Лютого 2021, 16:15
У «Центренерго» з'явився новий керівник У «Центренерго» з'явився новий керівник
Поділитись:

Кабінет Міністрів України схвалив призначення нового виконуючого обов'язки генерального директора ПАТ «Центренерго». Про це стало відомо з розпорядження на офіційному сайті Уряду.
Відтепер керувати «Центренерго», хоч і з приставкою «в. о.», буде Юрій Власенко. 

Власенко змінив на цій посаді Олександра Корчинського. Той очолював «Центренерго» з 29 травня 2020 року, коли держава насилу вивела підприємство з-під контролю олігарха Ігоря Коломойського.

У Фонді держмайна роботою Корчинського були  в цілому задоволені. Зміну керівництва пояснили тим, що «Центренерго» виходить на новий рівень і потребує менеджера іншого типу.

«Наступний етап розвитку «Центренерго» — об'єднання з найбільш перспективними шахтами в єдиний холдинг з метою подальшої приватизації. Першочерговими завданнями керівника стане впровадження оновленої стратегії гуртових продажів електроенергії та оптимізація витрат. Окрім того, буде оптимізовано постачання вугільної продукції зі збільшенням частки постачання з шахт, які увійдуть до вертикально інтегрованого холдингу», — прокоментували причини подання кандидатури Власенка у Фонді держмайна.

Юрій Власенко — ексдиректор Черкаських міських РЕМ, колишній в. о. голови правління — генерального директора ВАТ «Черкасиобленерго», ексголова правління ВАТ «Черкасиобленерго».

У 2011–2014 роках — член НКРЕКП.

Новий в. о. гендиректора ПАТ «Центренерго» мешкає в Києві, хоча офіційно зареєстрований у селі Дорогинка Фастівського району на Київщині. 

Разом із дружиною Іриною Володимирівною виховує трьох дітей: дочок Валерію і Кіру та сина Миколая.

Власенко володіє земельними ділянками в селі Дорогинка Фастівського району та селі Гнідин Бориспільського району. Також має право безоплатного користування київською квартирою. Крім того, Власенко — власник недобудованого будинку в тому ж Гнідині. 

Новий гендиректор ПАТ «Центренерго» володіє легковиком Toyota RAV-4 2017 року випуску. Автівкою Volksawagen Touareg, який записаний на його батька, Юрій Власенко користується безоплатно. 

Юрій Власенко має в «Укрсиббанку» комірку, в якій зберігає 20 тисяч доларів. На банківському рахунку в нього 105 910 грн. 

Як ми писали раніше, наприкінці літа 2020 року «Центренерго» підготували до приватизації. Держава поступово приводить усі необхідні документи для приватизації підприємства до законодавчої норми.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.