Догори
Дати відгук

«Центренерго» підготували до приватизації

Держава поступово приводить всі необхідні документи для приватизації підприємства до законодавчої норми.

1 хв на прочитання19 Серпня 2020, 14:47
Поділитись:

19 серпня уряд зробив ще один крок з підготовки “Центренерго” до приватизації, повідомляє кореспондент GreenPost.

Кабмін затвердив Розпорядження "Про визнання таким, що втратило чинність, розпорядження Кабінету Міністрів України від 21 лютого 2018 р. #111 "Про визначення радника для підготовки до приватизації та продажу пакета акцій публічного акціонерного товариства "Центренерго". 

Така необхідність виникла тому, що строк розміщення акцій та термін дії висновку про вартість державного пакета акцій ПАТ "Центренерго" закінчився. Також закінчився і строк виконання радником своїх обов'язків.

Нагадаємо, у червні 2020 року стало відомо, що компанія ПАТ “Центренерго” після призначення нового керівника Олександра Корчинського повернулась під операційний контроль, готується до аудиту діяльності та подальшої приватизації. 

Акції “Центренерго” вже виставляли на продаж восени 2018 року, проте результати торгів скасували через порушення у проведенні конкурсу.

“Центренерго” відіграє істотну роль у підтримці та регулюванні енергобалансу країни. Частка підприємства у загальному обсязі виробництва електроенергії України складає близько 8%, в структурі теплової генерації – близько 18%.

Раніше ми вже повідомляли про те, що Кабінет міністрів України на свому засіданні 12 серпня ухвалив рішення передати понад 200 об'єктів державної власності Фонду держмайна для подальшої приватизації.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.