Догори
Дати відгук

У Шотландії з'явилися перші у світі двохповерхові автобуси з водневим двигуном (відео)

До кінця роки такий самий транспорт з'явиться й в Лондоні

1 хв на прочитання29 Січня 2021, 18:52
Перші у світі двохповерхові автобуси з водневим двигуном Перші у світі двохповерхові автобуси з водневим двигуном
Поділитись:

У Шотландії випустили на маршрут перші у світі двоповерхові автобуси з водневим двигуном. Влада міста Абердин заявила, що нові машини дозволяють скоротити викиди вуглецю в цілому на один кілограм за кожен пройдений кілометр. Повідомляє Evening Express.

На першому етапі автобуси з нульовим вуглецевим викидом курсуватимуть лише одним маршрутом. Планується, що в майбутньому ці машини замінять весь муніципальний автобусний парк. Екологічні автобуси дозволяють скоротити викиди вуглецю. У цьому показнику враховуються можливі викиди від спалювання палива, його виробництво, транспортування і зберігання.

Нові 60-місні автобуси працюють «практично безшумно», а для дозаправлення їм потрібно всього десять хвилин. Кожен автомобіль коштує близько 500 тисяч фунтів стерлінгів (понад 19 мільйонів гривень).

Лондон також планує впровадити ці моделі автобусів, але поки вони не працюють на вулицях міста. Там також розглядають схожий проєкт Arcola Energy і Optare Group, в рамках якого до 2021 року інженери розроблять двоповерхові автобуси на водневому паливі.

Тим часом у Києві з охопленої полум'ям квартири врятували котика (фото)

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.