Догори
Дати відгук

У МОЗ назвали умову введення березневого локдауну

Україна буде рухатися у стратегії адаптивного карантину.

2 хв на прочитання16 Березня 2021, 10:25
У МОЗ назвали умову введення березневого локдауну № 2 У МОЗ назвали умову введення березневого локдауну № 2
Поділитись:

В Україні можуть запровадити локдаун. Про це розповів міністр охорони здоров'я Максим Степанов  в ефірі  одного з ток-шоу на українському каналі.

За його словами, Україна буде рухатися в стратегії адаптивного карантину. Станом на 16 березня, в «червоній зоні» карантину перебувають чотири області:  Чернівецька, Івано-Франківська, Закарпатська та Житомирська.

«Якщо більш як 50–70 % областей перейдуть на червоний рівень, тоді ми будемо говорити про жорсткий карантин на всій території країни», — сказав Степанов.

Міністр також запевнив, що вакцина CoviShield безпечна, та розповів, як вакцинував батьків.

«Я людина, яка зробила щеплення цією вакциною своїм мамі й татові. Яке ще потрібно підтвердження того, що ця вакцина є абсолютно безпечною», — заявив Степанов.

Нагадаємо, що вакцинація проти коронавірусу в Україні стартувала 24 лютого. Імунізація проводиться препаратом CoviShield, який виготовляють в індійському Інституті сироватки крові за ліцензією Oxford/Astra Zeneca. В той же час вже  10 країн ЄС і Таїланд призупинили щеплення вакциною AstraZeneca.

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов провакцинувався 1 березня. 

Відомо, що  у березні пандемії виповнився рік, карантин в Україні розпочався 12 березня 2020 року — на наступний день після оголошення у світі пандемії коронавірусу — із закриття навчальних закладів та обмеження масових зібрань. На той момент в Україні були лише три підтверджені випадки захворювання на коронавірус: два — в Чернівцях і один — у Житомирській області.

Наприкінці березня  минулого року Україна ввела режим надзвичайної ситуації  на всій території України.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.