Догори
Дати відгук
  • Головна
  • Новини
  • Еко
  • У міжнародний день сім'ї ЄС закликали захистити українських жінок, які рятуються від війни в Україні

У міжнародний день сім'ї ЄС закликали захистити українських жінок, які рятуються від війни в Україні

У цьому році багато українських сімей розлучила війна.

1 хв на прочитання15 Травня 2022, 17:40
Поділитись:

У неділю, 15 травня, в Україні та у світі відзначають Міжнародний день сім’ї, який затвердила Рада ООН у 1994 році. Цей день присвячений всебічному розгляду проблем сім’ї у різних країнах світу.

Саме з такою метою у 1993 році в ООН ухвалили резолюцію щодо офіційного затвердження Дня сім’ї. Свято затвердили 15 травня 1994 року.

У цьому році багато українських сімей розлучила війна. Хтось тимчасово, переважно жінки та діти, рятуючись від російських ракет, «градів», «асвабадітєлєй», «русского міра» полишили свої домівки та подалися закордон. Чиїсь життя, на превеликий жаль, забрала російська зброя і рука російського окупанта.

Як повідомляє «Громадське радіо»,  у Європейському парламенті закликали стати на бік жінок і дітей з України, яким довелося покинути країну та свої сім’ї.

«Ми хочемо запевнити, що українські жінки та діти, які були змушені втекти від війни є захищеними від насильства та експлуатації, поки вони добираються до безпечного місця», – зазначили у ЄП.

ЄП закликав Євросоюз захистити жінок і дітей, які тікають з України, від насильства та торгівлі людьми, а також надати їм доступ до основних медичних послуг.

5 травня депутати ЄП ухвалили резолюцію в якій рішуче засудили використання сексуального та гендерного насильства як зброї у війні.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.